VIETA ĢIMENEI UN KOPĀ BŪŠANAI

Vai tās būtu svinības, vai semināri un citi pasākumi plašam vai šauram lokam, ticam, ka šeit iespējams atrast piepildījumu dažādām iecerēm un sapņiem.

Sk. vairāk...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
ĪVANDES MUIŽA - BARONU MĀJVIETA

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Īvandes muiža ir senās baronu Heikingu (von Heyking) dzimtas mājvieta. Precīzs Lielīvandes (tag. Īvandes) kungu mājas būvniecības gads nav zināms, bet, rakstos minēts „…aptuveni ar laiku pēc 1860. gada”, kad pēc Teodora Zeilera projekta uzbūvēta tagadējā muižas ēka.

Muižai secen nav gājuši 1905. gada nemieri un 12. decembrī kungu māja pilnībā nodedzināta. Edgara fon Heikinga valdīšanas laikā 1912. - 1913. gadā ēka atjaunota klasicisma stilā un veikti plaši, tiem laikiem moderni, labiekārtošanas darbi arhitekta Teodora Osten-Seka vadībā. Ierīkota centrālapkure un ūdensvads, izveidoti muižas iekštelpu elementi – sienu paneļi, iebūvētie koka soli, koka kāpnes, parketa un flīžu grīdas, āderētās durvis un logi, kas saglabājuši savu autentiskumu līdz mūsdienām un apskatāmi arī šodien.

Tā, beidzoties muižnieku laikiem Īvandē, aizsākas citi laiki, nāca citi ļaudis un aizsāka citas tradīcijas. Ilgus gadus muiža bijusi piemērota visiem: iedzīvotājiem, svētku svinētājiem, nometņu dalībniekiem un nesteidzīgiem garāmbraucējiem.

Mēs šobrīd vēlamies atklāt un atspoguļot muižas patieso burvību un senatnīgo būtību.

Esam radoši un varam piedāvāt visdažādākos risinājumus pasākuma pārvēršanai par svētkiem! Sākot ar ēdināšanu, kafijas un uzkodu pauzēm, beidzot ar telpu dekorēšanu, pasākumu noformēšanu un salaulāšanu muižas parkā.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Kontakti

Darba laikus un papildus informāciju sk. šeit.

No 18.decembra gaidām ciemos katru darba dienu no 11.00 līdz 16.00

Sestdienās no 11.00 līdz 17.00

Svētdienās no 11.00 līdz 16.00

  • Muižas kompleksa apskate gida pavadībā pieaugušajiem 5 eiro, bērniem, pensionāriem un studentiem 3 eiro.

  • Viesošanās trušu ziemas dārzā un putnu istabā 3 eiro.

  • Piparkūku cepšana kopā ar putniem 2 eiro.

Mob.tālr. +371 2942 75 66 - Jolanta

E-pasts: muiza@ivandesmuiza.lv

Adrese: Īvandes muiža, Muižas aleja, Īvande, Kuldīgas nov, LV-3313
m.t.+371 29425766e-pasts: parvaldnieks@ivandesmuiza.lv"THE LUMIERE BROTHERS" SIAReģ.Nr.44103109096Jāzepa iela 4, Cēsis,Cēsu nov., LV-4101