VIETA ĢIMENEI UN KOPĀ BŪŠANAI

Vai tās būtu svinības, vai semināri un citi pasākumi plašam vai šauram lokam, ticam, ka šeit iespējams atrast piepildījumu dažādām iecerēm un sapņiem.

Sk. vairāk...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Šovasar Īvandes muiža pārtapusi par aizraujošiem iespaidiem bagātu vietu visai ģimenei – ĪVANDLANDI!

Mazākos apmeklētājus iepriecinās trušu dārza apmeklējums, iespēja apgūt pirmās auto vadīšanas iemaņas mini elektro auto parkā, kā arī pakomunicēt ar muižā dzīvojošajiem eksotiskajiem putnu dārzu Īvandes pilī.

Savukārt muižas senajā zirgu stallī ierīkota izstāde, multimediāls piedzīvojums DZĪVĀS GLEZNAS, kas Latvijā ekskluzīvi pieejams tikai Īvandes muižas apmeklētājiem.

Sekojiet mūsu jaunumiem, lai uzzinātu to, kas jau ir vai būs pieejams Īvandes pilī jau šovasar.

Sekojiet ĪVANDLANDE jaunumiem:

https://www.facebook.com/ivandesmuiza

https://www.youtube.com/channel/UC0DYgMk2bkQtLPayl657Lxw


Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk: 29427566


Sk. vairāk...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

DZĪVĀS GLEZNAS

Pie mums ir skatāmas dzīvās gleznas. Vecmeistaru, piemēram, Johana Valtera, Jaņa Rozentāla, Vilhelma Purvīša u.c. darbi 25 minūšu garumā atdzīvojas 2D un 3D animācijās. To caurvijošais moto: mīts-cilvēks-daba. Kultūras kanona gleznas unikālā performancē pie mums var izbaudīt līdz pat septembra beigām.


Carousel imageCarousel image

ĪVANDES MUIŽA - BARONU MĀJVIETA

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Īvandes muiža ir senās baronu Heikingu (von Heyking) dzimtas mājvieta. Precīzs Lielīvandes (tag. Īvandes) kungu mājas būvniecības gads nav zināms, bet, rakstos minēts „…aptuveni ar laiku pēc 1860. gada”, kad pēc Teodora Zeilera projekta uzbūvēta tagadējā muižas ēka.

Muižai secen nav gājuši 1905. gada nemieri un 12. decembrī kungu māja pilnībā nodedzināta. Edgara fon Heikinga valdīšanas laikā 1912. - 1913. gadā ēka atjaunota klasicisma stilā un veikti plaši, tiem laikiem moderni, labiekārtošanas darbi arhitekta Teodora Osten-Seka vadībā. Ierīkota centrālapkure un ūdensvads, izveidoti muižas iekštelpu elementi – sienu paneļi, iebūvētie koka soli, koka kāpnes, parketa un flīžu grīdas, āderētās durvis un logi, kas saglabājuši savu autentiskumu līdz mūsdienām un apskatāmi arī šodien.

Tā, beidzoties muižnieku laikiem Īvandē, aizsākas citi laiki, nāca citi ļaudis un aizsāka citas tradīcijas. Ilgus gadus muiža bijusi piemērota visiem: iedzīvotājiem, svētku svinētājiem, nometņu dalībniekiem un nesteidzīgiem garāmbraucējiem.

Mēs šobrīd vēlamies atklāt un atspoguļot muižas patieso burvību un senatnīgo būtību.

Esam radoši un varam piedāvāt visdažādākos risinājumus pasākuma pārvēršanai par svētkiem! Sākot ar ēdināšanu, kafijas un uzkodu pauzēm, beidzot ar telpu dekorēšanu, pasākumu noformēšanu un salaulāšanu muižas parkā.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Kontakti

Darba laikus un papildus informāciju sk. šeit.

Muižas darba laiks:

P. Slēgts

O. - C. Pēc iepriekšējas pieteikšanās ekskursijas pa muižu gida pavadībā un "Dzīvās gleznas".

Piektdienās, sestdienās un svētdienās bez iepriekšējas pieteikšanās iespējams apskatīt muižu gida pavadībā, skatīties "Dzīvās gleznas", viesoties trušu dārzā un pakomunicēt ar muižā dzīvojošajiem putniem.

Piektdienās strādājam no10.00 līdz 17.00

Sestdienās no 10.00 līdz 19.00

Svētdienās no 10.00 līdz 17.00

Cenas:

  • „Dzīvās gleznas”

Pieaugušajiem 6 eiro, bērniem, pensionāriem, studentiem 5 eiro, invalīdiem par brīvu, ģimenēm ar diviem bērniem 4.50 eiro katram, ģimenēm ar trim un vairāk bērniem 4 eiro katram.

  • Īvandlandes lielais piedzīvojums

jeb Multimediāls piedzīvojums „Dzīvās gleznas”, eksotisko putnu, trušu dārza un muižas parka apskate un pastaiga dabas takā apkārt muižas parka lielajam dīķim.

* Mazajiem bērniem (kuru svars ir zem 50 kg) 10 min izbrauciens ar elektro auto

Pieaugušajiem 10 eiro, bērniem, pensionāriem, studentiem 8 eiro, invalīdiem par brīvu, ģimenēm ar diviem bērniem 7 eiro katram, ģimenēm ar trim un vairāk bērniem 6 eiro katram.

  • Īvandlandes jautrais piedzīvojums

eksotisko putnu, trušu dārza , muižas parka un dabas takas apskate

* Mazajiem bērniem (kuru svars ir zem 50 kg) 10 min izbrauciens ar elektro auto

Pieaugušajiem, bērniem, pensionāriem un studentiem 5 eiro,

invalīdiem par brīvu, ģimenēm ar diviem bērniem 4.50 eiro katram, ģimenēm ar trim un vairāk bērniem 4 eiro katram.

  • 15 min papildus izbrauciens ar elektromašīnu 5 eiro

  • Muižas kompleksa apskate gida pavadībā pieaugušajiem 5 eiro, bērniem, pensionāriem un studentiem 3 eiro, ģimenēm ar diviem bērniem 2.50 eiro katram, ģimenēm ar trim un vairāk bērniem 2 eiro katram.

Mob.tālr. +371 2942 75 66 - Jolanta

E-pasts: muiza@ivandesmuiza.lv

Adrese: Īvandes muiža, Muižas aleja, Īvande, Kuldīgas nov, LV-3313
m.t.+371 29425766e-pasts: parvaldnieks@ivandesmuiza.lv"THE LUMIERE BROTHERS" SIAReģ.Nr.44103109096Jāzepa iela 4, Cēsis,Cēsu nov., LV-4101